Avsnitt 141 nu tillgängligt i en podcastapp nära er! OBS: det finns ett smärre krux! Läs mer i inlägget!

Hej alla!

Vi har efter många om och men lyckats uppdatera vårt RSS flöde, så nu har ni möjlighet att lyssna på vårt avsnitt med Ida i er podcast app!

Uppdateringen innebär dessvärre att samtliga av vår podcasts avsnitt uppdateras, vilket innebär att alla ni som prenumererar kommer få samtliga avsnitt nerladdat på nytt.
Så ta en titt på er mobilapp för poddar, och ta bort de som ni redan lyssnat på.

Vi ber om ursäkt för ev. krångel, men hoppas att ni har förståelse, då vi helt enkelt inte kunde lösa det på något annat sätt.

RSS flöde

iTunes

Hipcast

Tack för ert tålamod och överseende!

MVH
Nördliv gänget!

Skriven av: Fredrik Olsson

Email fredrik@nordlivpodcast.se Twitter @freddyolzzon


Ansvarig utgivare / Chefredaktör / Pressansvarig / Grundare

Medlemmar

Fredrik OlssonChefredaktör/Ansvarig Utgivare - Podcasterfredrik@nordlivpodcast.se
Danny LarsenRedaktionschef - Logistikansvarig - Podcaster - Recensentdanny@nordlivpodcast.se
Max LöfströmProducent - Ljuddesigner - Podcastermaxx@nordlivpodcast.se
Lotta LeissnerPodcasterlotta@nordlivpodcast.se
Robb LarsenPodcasterrobb@nordlivpodcast.se

NÖRDLIV

Vi ger er recensioner, krönikor, podcasts, guides och mycket mer. Allt för att ni ska kunna få en bättre inblick i spel/tillbehör/hårdvara och andra nördiga spörsmål.

Häng gärna med Nördliv, i deras podcast som kommer ut på iTunes varje söndag.

Medlemmar

Carl HolmerRecensent - Podcastercarl@nordlivpodcast.se
Sara WinoySocial Media Manager - Recensent - Podcastersara@nordlivpodcast.se
Robert JonssonRecensentrobert@nordlivpodcast.se
Ependyma LouiseRecensent - Podcasterlouise@nordlivpodcast.se
Erik HöglundPodcastererik@nordlivpodcast.se
Emil JohanssonRecensent - Skribentemil@nordlivpodcast.se