Humble Bundle | Paradox Bundle 2018

Vad kan vara roligare än att springa omkring som en magiker och man pratar på ett roligt svengelskt språk med humor och en massa roliga trollformler till din arsenal. Detta är bara ett förslag på spelen du kan få i denna Paradox Interactive Humble Bundle!
Denna Humble Bundle pågår i 11 dagar framöver, så ta din tid att se över den och se om det är något som kan intressera dig!

Du hittar denna Humble Bundle här!

(OBS. Tänk på att man väljer hur man vill fördela pengarna vid ett ev. köp på Humble Bundle. Hur ni gör väljer ni själva).

Spelen som finns i denna Humble Bundle:

För 1$ och uppåt:

För 7,35$ och uppåt.

För 12$ och uppåt.

 

 


Fann du något spel i denna bundle. Något spel som var överraskande bra? Skriv gärna vad du tyckte nedan!

Skriven av: Danny Larsen

Email danny@nordlivpodcast.se Twitter @varilion


Redaktionschef / Delivery Manager / Podcaster / Grundare

Medlemmar

Fredrik OlssonChefredaktör - Podcaster - Recensentfredrik@nordlivpodcast.se
Danny LarsenRedaktionschef - Podcaster - Recensentdanny@nordlivpodcast.se
Max LöfströmProducent - Ljudteknikermaxx@nordlivpodcast.se
Lotta LeissnerPodcaster - Producentlotta@nordlivpodcast.se
Robb LarsenPodcasterrobb@nordlivpodcast.se

NÖRDLIV

Vi ger er recensioner, krönikor, podcasts, guides och mycket mer. Allt för att ni ska kunna få en bättre inblick i spel/tillbehör/hårdvara och andra nördiga spörsmål.

Häng gärna med Nördliv, i deras podcast som kommer ut på iTunes varje söndag.

Medlemmar

Carl HolmerRecensent - Podcastercarl@nordlivpodcast.se
Sara WinoySocial Media Manager - Recensent - Podcastersara@nordlivpodcast.se
Robert JonssonPodcasterrobert@nordlivpodcast.se
Ependyma LouisePodcasterlouise@nordlivpodcast.se
Erik HöglundPodcastererik@nordlivpodcast.se
Emil JohanssonRecensent - Skribentemil@nordlivpodcast.se