Humble Bundle | MicroJumbo Bundle – Who´s your daddy, Devil Daggers, Geometry Dash m.m.

Ett nytt Humble Bundle finns nu ute! Denna gång är det plattformande, svordomar och helvetiska knivar!

Du hittar denna Humble Bundle här!

(OBS. Tänk på att man väljer hur man vill fördela pengarna vid ett ev. köp på Humble Bundle. Hur ni gör väljer ni själva).

Spelen som hittills finns i denna Humble Bundle (fler kommer att adderas):

För 1$ och uppåt:

Geometry Dash
Pony Island
Oh…Sir!! The Insult Simulator
Space Pilgrim Episode I till IV

För i skrivande stund 2.95 $ och uppåt (och samtliga spel på underliggande priser):

Who’s Your Daddy
Town of Salem
hack_me
hack_me 2
Devil Daggers
Oh…Sir! The Hollywood Roast
+ fler spel inom kort.

 


Har du köpt detta bundle. Något som var överraskande bra? Skriv gärna vad du tyckte nedan!

Skriven av: Fredrik Olsson

Email fredrik@nordlivpodcast.se Twitter @freddyolzzon


Ansvarig utgivare / Chefredaktör / Pressansvarig / Grundare

Medlemmar

Fredrik OlssonChefredaktör - PR - Podcaster - Tillbehörs- och Spelrecensent - Ansvarig Utgivarefredrik@nordlivpodcast.se
Danny LarsenRedaktionschef - Logistikansvarig - Podcaster - Spelrecensentdanny@nordlivpodcast.se
Max LöfströmRedaktionschef - Ljuddesigner - Podcastermaxx@nordlivpodcast.se
Lotta LeissnerRedaktör - Podcasterlotta@nordlivpodcast.se
Robb LarsenWebbplatsansvarig - Spelrecensent - Podcasterrobb@nordlivpodcast.se

NÖRDLIV

Vi ger er recensioner, krönikor, podcasts, guides och mycket mer. Allt för att ni ska kunna få en bättre inblick i spel/tillbehör/hårdvara och andra nördiga spörsmål.

Häng gärna med Nördliv, i deras podcast som kommer ut på iTunes varje söndag.

Medlemmar

Carl HolmerRedaktör - Tillbehörs- och Spelrecensent - Podcastercarl@nordlivpodcast.se
Sara WinoySpelrecensent - Skribentsara@nordlivpodcast.se
Robert JonssonSpelrecensent - Skribentrobert@nordlivpodcast.se
Ependyma LouiseSpelrecensent - Podcasterlouise@nordlivpodcast.se
Erik HöglundSpelrecensent - Podcastererik@nordlivpodcast.se