Humble Bundle | Endless RPG Lands

Hösten har inneslutit oss i sin famn. Vad kan man göra när det bara regnar ute och kylan börjar komma krypande, jo man kan sätta sig ner med några långkörare till spel så som t.ex. Borderlands serien!

Du hittar denna Humble Bundle här!

(OBS. Tänk på att man väljer hur man vill fördela pengarna vid ett ev. köp på Humble Bundle. Hur ni gör väljer ni själva).

Spelen som hittills finns i denna Humble Bundle:

För 1$ och uppåt:

Borderlands: Game of the Year
The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut
Wurm Unlimited

För i skrivande stund 5.01 $ och uppåt.

Endless Legend™ – Classic Edition
Borderlands 2 + DLCs
Guild of Dungeoneering

För i skrivande stund 10 $ och uppåt.

Borderlands: The Pre-Sequel


Har du köpt detta RPG packade bundle. Något som var överraskande bra? Skriv gärna vad du tyckte nedan!

Skriven av: Danny Larsen

Email danny@nordlivpodcast.se Twitter @varilion


Redaktionschef / Delivery Manager / Podcaster / Grundare

Medlemmar

Fredrik OlssonChefredaktör - PR - Podcaster - Tillbehörs- och Spelrecensent - Ansvarig Utgivarefredrik@nordlivpodcast.se
Danny LarsenRedaktionschef - Logistikansvarig - Podcaster - Spelrecensentdanny@nordlivpodcast.se
Max LöfströmRedaktionschef - Ljuddesigner - Podcastermaxx@nordlivpodcast.se
Lotta LeissnerRedaktör - Podcasterlotta@nordlivpodcast.se
Robb LarsenWebbplatsansvarig - Spelrecensent - Podcasterrobb@nordlivpodcast.se

NÖRDLIV

Vi ger er recensioner, krönikor, podcasts, guides och mycket mer. Allt för att ni ska kunna få en bättre inblick i spel/tillbehör/hårdvara och andra nördiga spörsmål.

Häng gärna med Nördliv, i deras podcast som kommer ut på iTunes varje söndag.

Medlemmar

Carl HolmerRedaktör - Tillbehörs- och Spelrecensent - Podcastercarl@nordlivpodcast.se
Sara WinoySpelrecensent - Skribentsara@nordlivpodcast.se
Robert JonssonSpelrecensent - Skribentrobert@nordlivpodcast.se
Ependyma LouiseSpelrecensent - Podcasterlouise@nordlivpodcast.se
Erik HöglundSpelrecensent - Podcastererik@nordlivpodcast.se