Humble Bundle – Capcom megabundle!

Nu finns återigen ett nytt Humble Bundle; denna gång signerat Capcom. Denna gång är det Hack’n’slash actionspelet DmC, jaga zombies i Umbrella Corps och mer zombieslafs i Dead Rising serien! Mycket blod för pengarna!

(OBS. Tänk på att man väljer hur man vill fördela pengarna vid ett ev. köp på Humble Bundle. Hur ni gör väljer ni själva).

Spelen som hittills finns i denna Humble Bundle (fler kommer att adderas):

För 1$ och uppåt:

STRIDER™
Umbrella Corps™
DmC: Devil May Cry

För i skrivande stund 7.25$ och uppåt (och samtliga spel på underliggande priser):

Umbrella Corps™ Deluxe Edition Upgrade Pack
Dead Rising 2: Off the Record
Resident Evil HD REMASTER
Resident Evil 0 HD REMASTER
Resident Evil 6
+ fler spel inom kort.

För 10$ och uppåt (och samtliga spel på underliggande priser):

Dead Rising 2
Dead Rising 3: Apocalypse Edition


Har du köpt detta bundle. Något som var överraskande bra? Skriv gärna vad du tyckte nedan!

Skriven av: Fredrik Olsson

Email fredrik@nordlivpodcast.se Twitter @freddyolzzon


Ansvarig utgivare / Chefredaktör / Pressansvarig / Grundare

Medlemmar

Fredrik OlssonChefredaktör - PR - Podcaster - Tillbehörs- och Spelrecensent - Ansvarig Utgivarefredrik@nordlivpodcast.se
Danny LarsenRedaktionschef - Logistikansvarig - Podcaster - Spelrecensentdanny@nordlivpodcast.se
Max LöfströmRedaktionschef - Ljuddesigner - Podcastermaxx@nordlivpodcast.se
Lotta LeissnerRedaktör - Podcasterlotta@nordlivpodcast.se
Robb LarsenWebbplatsansvarig - Spelrecensent - Podcasterrobb@nordlivpodcast.se

NÖRDLIV

Vi ger er recensioner, krönikor, podcasts, guides och mycket mer. Allt för att ni ska kunna få en bättre inblick i spel/tillbehör/hårdvara och andra nördiga spörsmål.

Häng gärna med Nördliv, i deras podcast som kommer ut på iTunes varje söndag.

Medlemmar

Carl HolmerRedaktör - Tillbehörs- och Spelrecensent - Podcastercarl@nordlivpodcast.se
Sara WinoySpelrecensent - Skribentsara@nordlivpodcast.se
Robert JonssonSpelrecensent - Skribentrobert@nordlivpodcast.se
Ependyma LouiseSpelrecensent - Podcasterlouise@nordlivpodcast.se
Erik HöglundSpelrecensent - Podcastererik@nordlivpodcast.se