Dags för gäst i Nördliv | Alicia Andersson aka @Pixelpaj – Kan höras nu på söndag!

Jippi! Vi får tillbaka Alicia till podden! 
Så lyssna för tusan på avsnittet som kommer på söndag, för nu blir det åka av!

Alicia har verkligen erfarenhet så det förslår; Youtube, poddpratande i @MarioPodd och skribent på @Kuribo_se är bara några strängar på lyran!
Avsnitt 159 kommer spelas in på lördag, så har ni några frågor och funderingar så är ni välkomna att höra av er innan dess!

Så maila in (eller använd något av de andra medier nedan) dina frågor, så försöker vi hinna ta med de under inspelningen på lördag!

Twitter – @nordlivse
Facebook – facebook.com/nordlivse
Mail – info@nordlivpodcast.se
Instagram – @nordlivse

ÅTERIGEN!
På söndag kommer ni kunna ta ner avsnitt nr 159 på iTunes (eller via valfri podcast app) av Nördliv där Alicia medverkar.

Peace out!
(Med reservation för ev. förändringar)

Skriven av: Redaktionen

Medlemmar

Fredrik OlssonChefredaktör - Podcaster - Recensentfredrik@nordlivpodcast.se
Danny LarsenRedaktionschef - Podcaster - Recensentdanny@nordlivpodcast.se
Max LöfströmProducent - Ljudteknikermaxx@nordlivpodcast.se
Lotta LeissnerPodcaster - Producentlotta@nordlivpodcast.se
Robb LarsenPodcasterrobb@nordlivpodcast.se

NÖRDLIV

Vi ger er recensioner, krönikor, podcasts, guides och mycket mer. Allt för att ni ska kunna få en bättre inblick i spel/tillbehör/hårdvara och andra nördiga spörsmål.

Häng gärna med Nördliv, i deras podcast som kommer ut på iTunes varje söndag.

Medlemmar

Carl HolmerRecensent - Podcastercarl@nordlivpodcast.se
Sara WinoySocial Media Manager - Recensent - Podcastersara@nordlivpodcast.se
Robert JonssonPodcasterrobert@nordlivpodcast.se
Ependyma LouisePodcasterlouise@nordlivpodcast.se
Erik HöglundPodcastererik@nordlivpodcast.se
Emil JohanssonRecensent - Skribentemil@nordlivpodcast.se