Dags för en välbekant gäst i Nördliv / Alexander Cederholm aka @Dogma_ – Hörs i podden nu på söndag!

Det är dags igen! En återkommande klassiker skulle man kunna säga, när Alexander Cederholm besöker oss! Räkna med mycket snack om bl.a. arkadracing!

Den rutinerade spelkritikern och filmrecensenten Alexander Cederholm från bl.a. Player 1filmpepp.se och powpowpow.se. 

Så maila in inför avsnitt 158(eller använd något av de andra mediumen nedan) dina frågor, så försöker vi hinna ta med de under inspelningen på lördag!

Twitter – @nordlivse
Facebook – facebook.com/nordlivse
Mail – info@nordlivpodcast.se
Instagram – @nordlivse

Så på söndag kommer ni kunna ta ner avsnitt nr 158 på iTunes (eller via valfri podcast app) av Nördliv där Alexander medverkar.

Peace out!
(Med reservation för ev. förändringar)

Skriven av: Fredrik Olsson

Email fredrik@nordlivpodcast.se Twitter @freddyolzzon


Ansvarig utgivare / Chefredaktör / Pressansvarig / Grundare

Medlemmar

Fredrik OlssonChefredaktör/Ansvarig Utgivare - Podcasterfredrik@nordlivpodcast.se
Danny LarsenRedaktionschef - Logistikansvarig - Podcaster - Recensentdanny@nordlivpodcast.se
Max LöfströmProducent - Ljuddesigner - Podcastermaxx@nordlivpodcast.se
Lotta LeissnerPodcasterlotta@nordlivpodcast.se
Robb LarsenPodcasterrobb@nordlivpodcast.se

NÖRDLIV

Vi ger er recensioner, krönikor, podcasts, guides och mycket mer. Allt för att ni ska kunna få en bättre inblick i spel/tillbehör/hårdvara och andra nördiga spörsmål.

Häng gärna med Nördliv, i deras podcast som kommer ut på iTunes varje söndag.

Medlemmar

Carl HolmerRecensent - Podcastercarl@nordlivpodcast.se
Sara WinoySocial Media Manager - Recensent - Podcastersara@nordlivpodcast.se
Robert JonssonRecensentrobert@nordlivpodcast.se
Ependyma LouiseRecensent - Podcasterlouise@nordlivpodcast.se
Erik HöglundPodcastererik@nordlivpodcast.se
Emil JohanssonRecensent - Skribentemil@nordlivpodcast.se