X-files Säsong 11 | Trailer

Med säsong 10 i bakhuvudet så har vi kanske inte så höga förväntningar. Men utifrån trailern för den kommande säsongen, så kanske det finns hopp där ute!

Säsong 11 av X-Files kommer alltså 2018! David Duchovny och Gillian Anderson återvänder som FBI-agenter Fox Mulder och Dana Scully, och de förenas av sin gamla medspelare Mitch Pileggi som FBI-direktören Walter Skinner och William B. Davis som ”Cigarette Smoking Man”. Karin Konoval kommer också att återvända till serien, som först uppträdde som fru Peacock i fan-favorit avsnittet ”Home” från den ursprungliga serieomgångenn. Barbara Hershey kommer även med i serien som en ny karaktär vid namn Erika Price.


Vad tycker du om denna kommande säsong? Skriv i kommentarsfältet nedan, eller maila dina tankar till oss på info@nordlivpodcast.se.

Källa: ”ComingSoon

Skriven av: Fredrik Olsson

Email fredrik@nordlivpodcast.se Twitter @freddyolzzon Ansvarig utgivare / Chefredaktör / Pressansvarig / Grundare

Medlemmar

Fredrik OlssonChefredaktör - Ansvarig Utgivare - Podcasterfredrik@nordlivpodcast.se
Danny LarsenRedaktionschef - Logistikansvarig - Podcaster - Recensentdanny@nordlivpodcast.se
Max LöfströmProducent - Ljuddesigner - Podcastermaxx@nordlivpodcast.se
Lotta LeissnerPodcaster - Producentlotta@nordlivpodcast.se
Robb LarsenPodcasterrobb@nordlivpodcast.se

NÖRDLIV

Vi ger er recensioner, krönikor, podcasts, guides och mycket mer. Allt för att ni ska kunna få en bättre inblick i spel/tillbehör/hårdvara och andra nördiga spörsmål.

Häng gärna med Nördliv, i deras podcast som kommer ut på iTunes varje söndag.

Medlemmar

Carl HolmerRecensent - Podcastercarl@nordlivpodcast.se
Sara WinoySocial Media Manager - Recensent - Podcastersara@nordlivpodcast.se
Robert JonssonRecensent - Podcasterrobert@nordlivpodcast.se
Ependyma LouiseRecensent - Podcasterlouise@nordlivpodcast.se
Erik HöglundPodcastererik@nordlivpodcast.se
Emil JohanssonRecensent - Skribentemil@nordlivpodcast.se